Strona główna | O firmie | Oferta | Galeria | Kontakt

CONTADOR - Anna Żurawicz

Biuro Rachunkowe - Kancelaria Rozliczeń Podatkowych

ul. Stachiewicza 24, 31-328 Kraków

tel: +48 12 637-97-97
mobile: +48 605-581-581

NIP: 945-129-78-05
REGON: 120926196
Nr Certyfikatu Ministerstwa Finansów: 24805/01


O firmie:


Firma Contador posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia biura rachunkowego. Od 16 lat prowadzimy rozliczenia księgowe, kadrowo płacowe oraz rozliczenia ubezpieczeń ZUS dla różnego typu działalności gospodarczych; handlu, usług, produkcji i transportu.

Ponadto! Specjalizujemy się również w prowadzeniu rozliczeń unijnych Euro VAT. Doświadczenie naszej kadry pracowniczej, zapewnia miłą i rzetelną obsługę klienta. Doświadczenie zawodowe jakie zdobyliśmy przez lata, jest receptą na rozwiązanie najtrudniejszych zagadnień w dziedzinie rachunkowości i podatków.


Zasady rozpoczęcia współpracy:


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszym biurem rachunkowym, prosimy o kontakt telefoniczny lub pocztą e-mail, w celu podania danych niezbędnych do sporządzenia umowy na prowadzenie usług księgowych. Podpisanie umowy oraz niezbędnych upoważnień, może nastąpić w siedzibie Biura Rachunkowego, lub w siedzibie Państwa firmy. Biuro Rachunkowe składa wszystkie niezbędne dokumenty w odpowiednim dla Państwa firmy Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.


Nowo powstająca firma:


Jeżeli zamierzają Państwo rozpocząć nową działalność gospodarczą również prosimy o kontakt w celu spotkania na konsultacje w siedzibie Biura Rachunkowego, co do wyboru najlepszego rodzaju i formy opodatkowania dla Państwa nowo powstającej firmy oraz wypełnienie niezbędnych formularzy podatkowych.


Inne korzyści współpracy:


W razie kontroli skarbowej podmiotu obsługiwanego przez biuro rachunkowe, nasz przedstawiciel reprezentuje podatnika przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zleceniodawca informowany jest o zakończeniu kontroli i postanowieniach Urzędu Skarbowego.


BIURO PONOSI PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRAWIDŁOWOŚĆ  PROWADZONYCH KSIĄG I ROZLICZEŃ KLIENTÓW PRZED US I ZUS.


Strona główna | O firmie | Oferta | Galeria | Kontakt